Landelijke Modelspoor Dagen (LMD), 23 & 24 maart 2013

Landelijke Modelspoor Dagen (LMD), op 23 en 24 maart 2013

Ook de MSC-Emmen “ModelSpoorwegClub Emmen”, doet dit jaar weer mee.

NMFAl enige jaren organiseert de NMF, de “Nederlandse Modelspoor Federatie” de Landelijke Modelspoor Dagen (LMD). Veel aangesloten verenigingen zullen in dat weekeinde de deuren van hun clubruimte en/of een andere locatie openen om de bezoekers kennis te laten maken van de fascinerende modelspoorhobby.

Ook in 2013 bent u bij diverse clubs weer van harte welkom.

De open dagen van de MSC-Emmen worden dit jaar gehouden op twee verschillende locaties:

 
1. Onze clubruimte aan de Nautilusstraat, die is geopend op zaterdag en zondag 24 van 13.00 tot 17.00 uur.

In onze clubruimte kunt u onze in aanbouw zijnde grote clubbaan bekijken, maar ook onze USA 0n30 mudulebaan en de plannen die wij voor de nabije toekomst hebben zoals een grote L-vormige spoor N modulebaan die ook gebruikt gaat worden voor presentaties op beurzen e.d.

Er kan inmiddels worden gereden op onze Clubbaan. Zowel het Märklin, gelijkstroom en H0e Smalspoor gedeelte is dat weekend Digitaal berijdbaar.

Informatie over ons en adresgegevens vindt u hier.

Nautilusstraat 3, Emmen

De MSC-Emmen is een actieve club waar hard gewerkt wordt aan de verschillende modelbanen.

U treft daar vele enthousiaste modelspoorders aan die u graag kennis laten maken met hun hobby. Mocht u advies en meer inzicht willen krijgen dan neemt men u graag mee in de elektrische aansluitingen, het maken van landschappen, het monteren van bouwpakketten, het onderhouden van rollend materieel, computerbesturing van de modelspoorbaan etc.

 
2. Ook zijn wij die dagen aanwezig in het Industrieel Smalspoor Museum te Erica,

Op de hier onderstaande plattegrond kunt u zien waar u ons in het museum kan vinden.
De openingstijden daar zijn: zowel zaterdag 23 maart als zondag 24 maart van 10.00 uur tot 16.00 uur

De toegang is op beide locaties gratis.